Kompozit Kaplama

İki adet alüminyum arasına yerleştirilerek elde edilen kompozit paneller, birçok alanda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.
Özellikle yakın dönemde, cephe kaplama işlerinde de ön plana çıkan bu kompozit paneller ile, adeta bir yapı harikalarının ortaya çıktığına çok defa şahit olmaktayız.

Daha çok İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin lokomotifi olan büyük illerimizde kullanımı arttığı gözlenen Alüminyum kompozit cephe kaplama sistemleri, Kepenk İstanbul firması tarafından da müşterilerine sunulan hizmetler arasında yer alıyor.
İstanbul da faaliyet gösteren firmamız, her türlü Alüminyum kompozit cephe kaplama çözümleri için, profesyonel ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Sizde, yapılarınıza Alüminyum kompozit cephe kaplama sistemleri uygulatmak, ya da Alüminyum kompozit cephe kaplama sistemleri hakkında etraflı bir bilgi almak istiyorsanız, mutlaka firmamıza uğramanızı tavsiye ederiz.

Kepenk İstanbul, son derece profesyonel olan personelleri, esnek iş anlayışı, geniş portföyü ve kaliteden ödün vermeden sürdürülen çalışmaları ile, kolaylıkla beğeninizi kazanacak olan bir firmadır.

Çalışmalarımızdan, hizmetlerimizden ve uygulamalarımızdan memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.