Motorlu Kepenk

Kepenk, en basit tabirle, dikey çalışan bir kapı modeline verilen isimdir. Motorlu kepenkte otomatik olarak çalışan, tek tuşla açılıp kapanan dikey kapı modeli (motorlu kepenk) anlamına gelir.

Birçok sektör tarafından tercih edilen bir kapı modeli konumunda yer alan bu Motorlu kepenk sistemi, yüzeysel, esnek ve son derece profesyonel olan bir işlevselliğe sahiptir.

Motorlu kepenk (Sarmal) Kapı sistemleri piyasasında da profesyonelliği ile ön plana çıkan Kepenk İstanbul, ürünlerinde kullanmış olduğu kaliteli malzemeleriylede tercihler arasında üst sıralarda yer alıyor.

Uzman ekibi, kaliteli malzemeleri ve türevli ürünleri ile yanlızca bir adım uzağınızda olan firma, İstanbul da kepenk denildiği zaman, bir numara olma yolunda ilerliyor.

Motorlu kepenk fiyatı konusunda bir araştırma yapıyor, ancak profesyonel bir firma bulamıyorsanız, ya da içinize sinmeyen birşeyler varsa bizi aramanızı öneririz.

Makul Motorlu kepenk fiyatları ile İstanbul da hizmet veren firmamız, yanlızca motorlu kepenk satışı değil, motorlu kepenk (sarmal kapı) tamiride yapmaktadır.

Kaliteli, profesyonel ve etkin motorlu kepenk çözümleri için, firmamızı tercih etmelisiniz.

Çalışmalarımızdan ve ürünlerimizden son derece memnun kalacak, çevrenize tavsiye edeceksiniz.