İstanbul Hızlı Bahçe Kapısı Tamir ve Montaj

Bahçe kapılarında yaşanan problemlerin en başında hatalı montaj ve hatalı ürün seçimlerine bağlı konular gelmektedir. Tüm bu problemler arasında ise en çok hasar gören ve problem çıkaran parçaysa hiç şüphesiz ki bahçe kapı motorudur.

Hareketli aksamlara sahip kapıların aşınabilecek parçaları çok azdır. Fakat bunlar tamamıyla işlevini yitirmeden değiştirilmeli ya da oluşabilecek sorunlar için önceden önlem alınmalı, bakımları zamanında yapılmalıdır. Çünkü ilerleyen zamanlarda bu problemler, daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.

İşin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan hatalı montaj ve hatalı parça seçimleri size daha sonrasında pahalıya mal olabilmektedir. Bunun için önceliğiniz daha yolunda başında iken sattığı ürünlerin aynı zamanda yetkili servis hizmetini de verebilen, konusunda uzun yıllardan beridir hizmet veren tecrübe sahibi firmaları seçmenizde fayda vardır.

Hatalı montaj ya da hatalı parça seçimleri olmuşsa bunu hatanın mutlaka doğru zamanda düzeltilmesi gerekmektedir. Firmaların verdikleri teknik veriler genelde standart kullanımları kapsayabilmektedir.

7/24 Hızlı Kepenk Servisi

Tüm İstanbul’da geçerlidir.

repair

İstanbul Bahçe Kapısı Motor Tamiri ve Değişimi

repair

İstanbul Bahçe Kapısı Güç Kaynağı Tamiri ve Değişimi

repair

İstanbul Bahçe Kapısı Kumanda Tamiri ve Değişimi

repair

İstanbul Bahçe Kapısı Fotosel Tamir/Değişim