Hakkımızda2019-12-02T14:23:15+00:00

HAKKIMIZDA

2002 yılından günümüze kadar gün geçtikçe büyüyen ve sürekli olarak gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip eden Kepenk İstanbul, profesyonelleşen kadrosu ve teknik donanımlara sahip üretim hacmi ile de kaliteye ve müşteri memnuniyetine de, ne derece önem verdiğini ortaya koymaktadır.

Yüksek üstünlükteki kalite çözümlerini size ve projenize uygun tekniklerle sunan firma, üst düzey hizmeti 7 gün 24 saat bir telefonla ayağınıza kadar sunmaktadır.

Sektördeki en büyük farkımız, vermiş olduğumuz 7 – 24 tamir hizmetinin yanı sıra, uygun fiyatlarımız, otomasyon ve alüminyum sistemleri çözümü konusunda da en geniş çözüm yelpazesini sunmaktır.

Size ve projenize en uygun olabilecek çözümlerden faydalanabilmeniz için, destek hattındaki teknisyenlerimizden 7/24 destek alabilirsin

18 YILLIK DENEYİM

Tam 18 yıldır işimizi aşkla, hevesle ve özveriyle yapıyor ve her geçen gün memnuniyet biriktirmeye devam ediyoruz.

KEPENK TAMİRİ
KEPENK TAMİRİ
İstanbul’un Tüm İlçelerine Hizmet
PANJUR TAMİRİ
PANJUR TAMİRİ
İstanbul’un Tüm İlçelerine Hizmet
GARAJ KAPISI TAMİRİ
GARAJ KAPISI TAMİRİ
İstanbul’un Tüm İlçelerine Hizmet
BAHÇE KAPISI TAMİRİ
BAHÇE KAPISI TAMİRİ
İstanbul’un Tüm İlçelerine Hizmet

KESİNTİSİZ 7/24 HİZMET

Size ve projenize en uygun çözümlerden faydalanabilmek için, destek hattındaki teknisyenlerimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

  • Kepenkler; özellikle sel, su baskını vb. doğal afetler sonrasında büyük hasar görebiliyor. Doğal afetler yüzünden kepenklerin hasar görmesi, üretici firmanın garantisi kapsamında değerlendirilmiyor.

  • Bazen de kepenk sistemleri, yanlış kullanım sonucunda da bozulabiliyor. Örneğin, aşırı kullanım yüzünden kepenklerde motorun fazla ısınması, motorun yanmasına yol açabiliyor.

  • Kepenk ya da panjur motorunun yanması, kepenk veya panjur lamelerinin kırılması vb. bütün arızalara bilinçli bir şekilde müdahale ediyor, arızayı kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

0 (212) 617 24 11

ARANMA TALEBİ BIRAKIN

İletişim bilgilerinizi bırakarak teknik ekibimizin en kısa zamanda sizinle iletişim kurmasını talep edebilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM

0 (212) 617 24 11

ÇALIŞMA SAATLERİ

24 Saat Hizmet

Call Now ButtonHemen Arayın!